облспоживспілка
 

Наше життя

 
31 жовтня 2013р.
 
На стадіоні в парку ім.Т.Г.Шевченка відбулися фінальні ігри за І-ІІ місця з міні-футболу серед навчальних груп коледжу.
 
 
29 жовтня 2013р.
 
В спорткомплексі Національного університету водного господарства та природокористування відбулися змагання чемпіонату м. Рівного з настільного тенісу серед ВНЗ I-IІ р.а. та професійних ліцеїв.
 
 
22 жовтня 2013р.
 
Легко та весело йдемо в турпохід! Традиційними для нашого коледжу стали пішохідні походи на базу спортивно-оздоровчого табору в с.Хотинь, Рівненського району. У них студенти загартовують свій організм, зміцнюють здоров’я, розвивають витривалість, силу й інші фізичні якості, здобувають практичні навички й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод, самообслуговування та ін. Особливі умови сприяють вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості й дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності…
 
 
10-11 жовтня 2013р.
 
На центральному стадіоні «Авангард» відбулися змагання чемпіонату м. Рівного з легкої атлетики серед ВНЗ I-IV р.а. та трудових колективів.
 
 
10 жовтня 2013р.
 
На Майдані Незалежності був проведений флешмоб на тему "Взаємоповага учасників дорожньотранспортного руху - основа правопорядку міста" студентами спеціальності "Правознавства" та викладачем Фурманець О.М., які є членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в м. Рівне.
 
 
9 жовтня 2013р.
 
Циклова комісія юридичних дисциплін з нагоди святкування Дня юриста провела ряд урочистих заходів. В яких приймали участь не лише студенти, а й викладачі коледжу.
 
 
3 жовтня 2013р.
 
В коледжі була проведена виховна година до Дня працівників освіти "УЧИТЕЛЮ! Ваше слово – мудрість України." групою БС-32 та класним керівником Галянтовською Н.С..
 
 
2 вересня 2013р. - День знань!
 
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
5 4 3 2 1 -