облспоживспілка
 
Циклові комісії
 
 
Циклова комісія математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 
Робота циклової комісії у навчальному закладі спрямована на вирішення загальноколеджевої кардинальної методичної проблеми: нові технології навчання.
 
 
Циклова комісія сприяє поліпшенню навчання та успішності шляхом застосування принципів дискусійності, проблемності, індивідуалізації навчання, модульно-рейтингової системи оцінювання знань. В центрі уваги комісії-індивідуальна робота викладачів зі студентам, через роботу з обдарованою молодд0ю, надання індивідуальних консультацій. Викладачі комісії постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації не тільки аудиторної, але і поза аудиторної роботи студентів для формування професійної майстерності, зокрема через використання електронної бібліотеки коледжу.
 
Циклова комісія приймає активну участь і у вирішенні виховних завдань. Тому організована гурткова робота, проводяться відкриті виховні заходи, олімпіади, брейн-ринги, конкурси.
 

Сливка Світлана Анатоліївна – голова комісії, викладач вищої категорії.

Сливка Світлана Анатоліївна
Дата народження – 05.04.1967р. У 1991р. закінчила Харківський ордена Леніна авіаційний інститут ім. М.Є. Жуковського за спеціальністю «Автоматизовані системи управління». Викладає дисципліни: «Інформатика і комп’ютерна техніка», «Комп’ютерна техніка». Педагогічний стаж роботи 18 років.
_________________________________________________________________
 
Василюк Оксана Миколаївна – викладач І категорії.
Василюк Оксана Миколаївна
Дата народження – 19.02.1980р. У 2002р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Математика та основи інформатики». Викладає дисципліни: «Математика», «Інформатика і комп’ютерна техніка». Педагогічний стаж роботи 10 років.
_________________________________________________________________
 
Виштикалюк Юрій Петрович – викладач вищої категорії.
Виштикалюк Юрій Петрович
Дата народження – 06.05.1978р. У 2000р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Фізика, фізика полімерів, основи інформатики». Викладає дисципліни: «Основи інформатики», «Комп’ютерні правові системи». Педагогічний стаж роботи 10 років.
_________________________________________________________________
 
Демішева Олександра Юріївна – викладач ІІ категорії.
Демішева Олександра Юріївна
Дата народження – 11.06.1982р. У 2004р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Прикладна математика». Викладає дисципліни: «Інформатика  та комп’ютерна техніка», «Інформатика». Педагогічний стаж роботи 7 років.
_________________________________________________________________
 
Добридник Степан Іванович – директор коледжу, викладач вищої категорії.
Добридник Степан Іванович
Дата народження – 01.07.1955р. У 1977р. закінчив Рівненський педагогічний інститут за спеціальністю «Математика і фізика», 1993р. Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю «Економіка і управління в торгівлі і громадському харчуванні». Викладає дисципліну: «Вища математика». Педагогічний стаж роботи 35 років.
_________________________________________________________________
 
Журавель Леся Володимирівна– викладач.
Журавель Леся Володимирівна
Дата народження – 02.07.1984р. У 2007р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Прикладна математика». Викладає дисципліну: «Математика». Педагогічний стаж роботи 2 роки.
_________________________________________________________________
 
Кондратюк Віктор Петрович – викладач ІІ категорії.
Кондратюк Віктор Петрович
Дата народження – 16.08.1982р. У 2004р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, математика», кваліфікація вчитель математики та основ інформатики, 2009р. Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Інформатика». Викладає дисципліни: «Інформатика», «Комп'ютерні технології в юридичній діяльності», «Основи інформатики та обчислювальної техніки». Педагогічний стаж роботи 6 років.
_________________________________________________________________
 
Лебедєва Юлія Павлівна – викладач.
Лебедєва Юлія Павлівна
Дата народження – 01.03.1983р. У 2005р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти, математика”, 2006р. Рівненський державний гуманітарний університет, магістратура за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика». Викладає дисципліну: «Математика». Педагогічний стаж роботи 7 років.
_________________________________________________________________
 
Миронець  Валентина Степанівна – викладач вищої категорії, викладач-методист.
Миронець Валентина Степанівна
Дата народження – 14.07.1982р. У 2004р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика», 2005р. Рівненський державний гуманітарний університет, магістратура за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика». Викладає дисципліну: «Вища математика». Педагогічний стаж роботи 8 років.
_________________________________________________________________
 
Михалюк Степан Максимович – викладач вищої категорії.
Михалюк Степан Максимович
Дата народження – 08.06.1958р. У 1980р. закінчив Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю «Фізика і математика». У 2009р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Інформатика». Викладає дисципліни: «Фізика», «Комп'ютерна техніка», «Інформатика та комп’ютерна техніка». Педагогічний стаж роботи 31 рік.
_________________________________________________________________
 
Пархомчук Олег Володимирович – викладач.
Пархомчук Олег Володимирович
Дата народження – 14.08.1986р. У 2008р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна праця)». Викладає дисципліни: «Безпека життєдіяльності», «Технічне креслення». Педагогічний стаж роботи 3 роки.
_________________________________________________________________
 
Попчук Неля Олександрівна – викладач І категорії.
Попчук Неля Олександрівна
Дата народження – 05.01.1979р. У 2002р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, математика». Викладає дисципліну: «Математика». Педагогічний стаж роботи 8 років.
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури
 
Изделия Гост 13940-86. Стопорные кольца импортные, Ратус (Львов). . На сайте ukrafoto.com можно посмотреть онлайн красивое хоум видео.