облспоживспілка

14 березня 2013р.

Вільна боротьба.

14 березня 2013 року в Мирогощанському аграрному коледжі відбулися змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а., ВФСТ «Колос», студенти коледжу Гомон Іван Ю-32 у ваговій категорії до 55 кг., виборов друге місце, а Алієв Ельман Ю-31 у ваговій категорії до 74 кг., посів третє місце.
Збірна команда коледжу зайняла – 4 місце.

Шахи.

13 березня 2013 року в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі відбулися змагання з шахів, а в АТТ міста Рівне з настільного тенісу за програмою спартакіади ВНЗ-І-ІІ р.а. Рівненської області.
В боротьбі за перше місце шахістам РКЕПК трохи не поталанило. Збірна команда коледжу в складі: Пілата Олександра - ТКМ-21; Салюк Лесі – БС-32; Музики Станіслава – Ф-21; Максимової Алли – Ю-21; Усик Наталії – ТКМ -11; Довгаля Богдана – Ю-21, виборола друге місце, поступившись збірній команді РКЕБ. Третє місце дісталось шахістам з Дубнівського педколеджу.

Настільний теніс.

06 березня 2013 року в м. Березне відбулися змагання з настільного тенісу за програмою обласних сільських спортивних ігор Рівненщини серед ВНЗ І-ІІ р.а. ВФСТ «Колос».
Збірна команда коледжу в цих змаганнях виборола третє загально-командне місце. І місце вибороли тенісисти Мирогощанського аграрного коледжу, на другому місці спортсмени Березнівського лісового коледжу.
За команду коледжу виступали:
1.Карпюк Роман – К -12
2.Мархай Ірина - Б-32
3.Поплавський Юрій – Ю-21.
Готував команду до змагань тренер-викладач Несенчук В.П.

Шашки.

13-14 лютого 2013 року відбулися змагання першості коледжу з шашок за програмою спартакіади коледжу серед навчальних груп. Серед дівчат найсильнішою виявилась Усик Наталія ТКМ-11, на другому місці Карпінська Мар'яна Б-22, на третьому місці Остапчук Валентина Б-22.
Серед юнаків чемпіоном коледжу вдуге поспіль став Музика Станіслав Ф-21, друге місце виборов Пупенко Андрій ТКМ-22, третє місце посів Холошніцький Станіслав ТТ-22.
Командні результати:
І місце –група Б-22
ІІ місце-група Ф-21
ІІІ місце-група ТКМ-11

Шахи.

27-28 лютого відбулися змагання з шахів серед юнаків та дівчат за программою спартакіади.
Чемпіонкою коледжу серед дівчат стала студентка групи БС-32 Салюк Леся, друге місце посіла Максимова Алла Ю-21, бронзову медаль виборола Усик Наталія ТКМ-11. Чемпіоном коледжу серед юнаків став Пілат Олександр група ТКМ – 21, срібну медаль виборов Довгаль Богдан Ю-21, бронзова медаль дісталась Музиці Станіславу Ф-21.