облспоживспілка

2-3 квітня 2013р.

Чемпіонат м. Рівного з плавання.

2-3 квітня в плавбасейні ДЮСШ 2 відбулися змагання чемпіонату м. Рівного з плавання в залік спартакіади.
В змаганнях прийняло участь 18 команд ВНЗ І-ІV р.а. та трудових колективів.
Успішно в цих змаганнях виступили плавці коледжу. В загальнокомандному заліку спортсмени коледжу серед ВНЗ І-ІІ р.а. виборили друге місце, перемігши і команду РДГУ. В особистому заліку відзначились студент групи Єфімюк Артем, який двічі став срібним призером на дистанціях 50 та 100 метрів «батерфляй»з результатом 00 хв. 27.69 сек. та 01 хв. 04.36 сек., а студент групи РО-11 Кокота Андрій виборов третє місце на дистанції 100 метрів на спині з результатом 01 хв. 05.60 сек.
За команду коледжу також успішно виступили: заступник директора виховної роботи Давидюк І.Н., викладач Петрушко Сергій Григорович, Кириша Олександр Ф-21, Кондратюк Олександр Ю-31, Вітвіцький Сергій Ф-32, Коробко Павло ТКМ-23, Джемесюк Владислав Б-21, Давидюк Олексій ТКМ-22. Збірну команду коледжу до змагань готували керівник фізичного виховання Трофимчук Микола та викладач фізичного виховання Несенчук Володимир.

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!