облспоживспілка
 
Циклові комісії
 
 
Циклова комісія юридичних дисциплін
 
Циклова комісія юридичних дисциплін, яка була створена в 1998 році, займається підготовкою фахівців з спеціальності «Правознавство».
 
За цей час чимало фахівців було підготовлено. Багато випускників до цього часу підтримують стосунки з викладачами циклової. Більшість випускників продовжує навчання у вищих  навчальних закладах, а також працює за обраною спеціальністю. У 2008 році зусиллями викладачів циклової комісії юридичних дисциплін була створена юридична клініка, яка надає безкоштовну юридичну дисципліну.
 
 
Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, майбутні правники повинні запроваджувати в життя нову філософію права, а саме:
 
«Право має бути для людини», щоб в вільний та демократичній Україні жили по-справжньому вільні люди, для яких термін «право» означатиме правду і милосердя.
 
Саме таку філософію права допомагають студентам втілювати в життя викладачі:
 

Січкар Ельвіра Григорівна – голова циклової комісії, викладач вищої категорія.

Січкар Ельвіра Григорівна
Дата народження – 24.08.1968 р. У 1991 р. закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю ”Педагогіка та методика початкового навчання”, 2003 р. Національний університет “Острозька академія” за спеціальністю “Правознавство”, юрист. Викладає дисципліни: «Теорія держави і права», «Цивільне та сімейне право», «Цивільний процес», «Державна виконавча служба». Педагогічний стаж роботи 13 років.
_________________________________________________________________
 
Веремчук Тетяна Миколаївна – викладач вищої категорія.
Веремчук Тетяна Миколаївна
Дата народження – 10.03.1979 р. У 2001 р. закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю  “Правознавство”, юрист. Викладає дисципліни: «Організація судових і правоохоронних органів», «Господарське право», «Основи правознавства», «Конституційне право зарубіжних країн». Педагогічний стаж роботи 11 років.
_________________________________________________________________
 
Ільчук Андрій Миколайович – викладач ІІ категорії.
Ільчук Андрій Миколайович
Дата народження – 11.12.1985 р. У 2008 р. закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Психологія". Викладає дисципліни: «Правознавство», «Психологія та етика ділових відносин», «Основи правознавства». Педагогічний стаж роботи 4 роки.
_________________________________________________________________
 
Козакова Оксана Миколаївна – викладач І категорії.
Козакова Оксана Миколаївна
Дата народження – 27.04.1976 р. У 2000 р. закінчила Вищу школу права при інституті держави і права ім.В.М.Корецького при НАН України за спеціальністю “Правознавство”, 2008 р Полтавський університет споживчої кооперації України, педагогічний факультет, „Правознавство”. Викладає дисципліни: «Фінансове право», «Судочинство в господарських судах», «Державне будівництво і місцеве самоврядування», «Трудове право». Педагогічний стаж роботи 9 років.
 
_________________________________________________________________
 
Лелюх Юрій Володимирович – викладач І категорії.
Лелюх Юрій Володимирович
Дата народження – 06.05.1960 р. У 1998 р. закінчив Національну академію внутрішніх справ м. Київ за спеціальністю “Правознавство”, юрист. Викладає дисципліни: «Кримінальне право», «Кримінальний процес», «Конституційне право України», «Історія держави і права України». Педагогічний стаж роботи 28 років.
_________________________________________________________________
 
Марчишин Оксана Анатоліївна - викладач ІІ категорії.
Дата народження - 18.01.1981 р. У 2006 р. закінчила Львівську комерційну академію за спеціальністю "Правознавство". Викладає дисципліни: «Кооперативне право», «Юридична деонтологія», «Адміністративне право», «Юридична служба у споживчій кооперації». Педагогічний стаж роботи 6 років.
 
_________________________________________________________________
 
Панащук Світлана Анатоліївна - викладач ІІ категорії.
Панащук Світлана Анатоліївна
Дата народження - 26.02.1973 р. У 2007 р. закінчила Київський університет права Національної академії наук України за спеціальністю "Правознавство". Викладає дисципліни: «Нотаріат України», «Діловодство в юридичній практиці », «Історія держави і права зарубіжних країн», «Міжнародне право». Педагогічний стаж роботи 4 роки.
_________________________________________________________________
 
Пацула Юрій Йосипович - викладач вищої категорії.
Пацула Юрій Йосипович
Дата народження - 25.10.1959 р. У 1993 р. закінчив Київську вищу школу МВС СРСР імені Ф.Є.Дзержинського, за спеціальністю “Правознавство”, юрист. Викладає дисципліни: «Екологічне право», «Митне право», «Аграрне право», «Право соціального забезпечення ». Педагогічний стаж роботи 32 роки.
_________________________________________________________________
 
Фурманець Оксана Євгеніївна - викладач І категорії.
Фурманець Оксана Євгеніївна
Дата народження - 04.03.1977 р. У 1999 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю  „Практична психологія та основи правознавства”, 2007р. Львівський національний університет ім. І.Франка за спеціальністю „Правознавство”. Викладає дисципліни: «Адміністративне право», «Комерційне право». Педагогічний стаж роботи 14 років.
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури