облспоживспілка
 
6 листопада 2013р.
 
До Дня української писемності та мови в коледжі була проведена виховна година на тему «Українська мова – золота струна душі української нації». Ініціаторами та організаторами цього заходу стали групи ТКМ-12 (класний керівник – Бойко Наталія Георгіївна) та ТКМ-22 (класний керівник – Береза Юлія Миколаївна).
 
 
Особливого колориту створювали вишиванки, якими був прикрашений зал та в які були вбрані всі учасники заходу. Свято розпочалося з художнього читання «Молитва до мови» К.Мотрич у виконанні Наталії Георгіївни Бойко. Ведучі зосередили увагу присутніх на найважливіших етапах розвитку української мови від часів Нестора Літописця до сьогодення. На святі лунали пісні, вірші, інсценізувалася гумореска П.Глазового «Кухлик». Усім присутнім було роздано «Скорботний календар української мови», аби кожен вкотре міг згадати, в яких важких умовах розвивалася наша культура.
 
  
 
  
 
  
 
Оскільки захід проводився в рамках підготовки до відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка, то, закономірно, звучали й поезії Великого Кобзаря у виконанні заслуженого артиста України Олексія Заворотнього.
 
  
 
Для учасників свята було підготовлено вікторину, яку провели студенти Ірина Лємешева та Олександр Стаднік (гр.ТКМ-22). Кульмінацією заходу стало нагородження переможців І етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Дипломи та пам’ятні подарунки вручила завідувач економічним відділенням Ольга Михайлівна Баковецька.
 
  
 
Закінчилося свято піснею «Мова єднання» у виконанні студентки гр.Б-21 Мар’яни Гурець та викладача української мови Юлії Миколаївни Берези.
 
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури