облспоживспілка
 
19 листопада 2013р.
 
В стінах Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеці у рамках університету «Здоров'я нації» відбулася зустріч з фахівцями «Здорове харчування та безпека харчових продуктів».
 
Найбільший вплив на здоров'я людини має стан навколишнього середовища та спосіб життя, важливим чинником якого є харчування. Несприятлива сучасна екологічна ситуація в Україні веде до забруднення питної води, повітряного басейну, грунтів, і як слідство - харчових продуктів. Таким чином, знати основи здорового раціонального харчування і керуватись ними повинна кожна людина. Це актуально саме зараз, коли під впливом різних чинників, обставин сучасного життя неякісне харчування підлітків, молодих людей негативно відбивається на здоров'ї.
 
  
 
  
 
Таким чином, мета заходу популяризація здорового способу життя, основ раціонального харчування та надання інформації про безпеку харчових продуктів.
Яким чином харчуватися? Що лежить в основі здорового харчування? Яким повинен бути якісний склад раціону? Як здійснюється контроль безпеки харчових продуктів? Ці та інші питання будуть обговорюватися під час зустрічі.
Для присутніх був проведенний майстер-класстудентами-випускниками Бондарук Марією (група ТТ-31) та Маринкевичем Назаром (група ТТ-32) з приготування корисних для здоров'я страв.
 
  
 
 
У заході взяли участь:
Козак Ігор Павлович - заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в Рівненській області;
Копель Валентина Петрівна - лікар-санолог обласного центру здоров'я;
Севрук Людмила Василівна - викладач технології виробництва кулінарної продукції Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу;
Олексіюк Інна Володимирівна - викладач основ технології продукції ресторанного господарства Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу;
вчителі та учні природничо-математичного ліцею «Елітар», ЗОШ № 13, ЗОШ №1;
студенти Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури