облспоживспілка
 
Циклові комісії
 
 
Циклова комісія суспільних дисциплін
 
Циклова комісія суспільних дисциплін об’єднує викладачів суспільних, гуманітарних дисциплін та іноземної мови (за професійним спрямуванням). Вона є колективом однодумців, які мають значний інтелектуальний потенціал, досвід викладання та високій рівень педагогічної майстерності.
 
 
Дисципліни циклової комісії: «Історія України», «Всесвітня історія», «Соціологія», «Основи філософських знань», «Культурологія», «Людина і світ», «Іноземна мова».
 
Викладачі циклової комісії є постійними учасниками методичних семінарів, виставки «Сучасна освіта України», методичних об’єднань викладачів навчальних закладів Рівненської області І-ІІ рівня акредитації.
 

В цикловій комісії працюють кабінет історії та культури України, кабінет суспільних дисциплін, кабінет іноземної мови з відповідним методичним забезпеченням. Їх завданням є створення інтерактивних комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін. В процесі роботи вдосконалюються методика проведення лекційних, семінарських та практичних занять, інтергованих занять; організації гурткової роботи, самостійної роботи студентів, консультативної роботи; застосовується особистісно-орієнтований підхід в процесі викладання, інформаційні технології.

 
В цикловій комісії працює гурток історії та культури України (керівник Артемчук О.Л.) та дискусійний клуб «Людина. Духовність. Мораль» (керівник Крижановська Л.В.). Члени дискусійного клубу є ініціаторами благодійних акцій на підтримку дітей – сиріт та інвалідів.
 
З 2008-2009 навчальному році започаткована традиція проведення тижня циклової комісії суспільних дисциплін, тижня історії, які мають науково-дослідницьку та просвітницьку складові.
 
Крижановська Леся Віталіївна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії.
Крижановська Леся Віталіївна
Дата народження – 13.05.1960 р. У 1986 р. закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Л.Українки за спеціальністю “Історія”. Викладає дисципліни: «Історія України», «Соціологія». Педагогічний стаж роботи 32 рік.
_________________________________________________________________
 

Артемчук Ольга Леонідівна – викладач вищої категорії.

Артемчук Ольга Леонідівна
Дата народження – 26.12.1964 р. У 1991 р. закінчила Луцький державний педінститут за спеціальністю “Історія”, 1985 р. Рівненський державний інститут  культури за спеціальністю „Бібліотекознавство та бібліографія”. Викладає дисципліни: «Історія України», «Всесвітня історія», «Культурологія». Педагогічний стаж роботи 13 років.
_________________________________________________________________
 
Древицька Світлана Петрівна – викладач вищої категорії.
Древицька Світлана
Дата народження – 09.05.1969 р. У 1991р. закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського за спеціальністю "Російська мова та література, іноземна мова". Викладає дисципліну: «Англійська мова». Педагогічний стаж роботи 20 років.
_________________________________________________________________
 
Дубинець Ірина Антонівна – викладач.
Дата народження – 01.01.1987р. У 2010р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, французька)". Викладає дисципліну: "Англійська мова". Педагогічний стаж роботи 2 років.
_________________________________________________________________
 
Калайда Олена Анатоліївна – викладач вищої категорії.
Калайда Олена Анатоліївна
Дата народження – 10.01.1967р. У 1995р. закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського  за спеціальністю “Російська мова та література, іноземна мова (німецька)”. Викладає дисципліну: «Німецька мова». Педагогічний стаж роботи 17 років.
_________________________________________________________________
 
Кондратюк Валерій Іванович – викладач вищої категорії.
Кондратюк Валерій Іванович
Дата народження – 01.01.1969р. У 1991р. закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Л.Українки за спеціальністю «Історія». Викладає дисципліни: «Історія України», «Всесвітня історія», «Соціологія». Педагогічний стаж роботи 21 років.
_________________________________________________________________
 
Коток Анна Петрівна – викладач.
Дата народження – 22.12.1988р. У 2011р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська, німецька)". Педагогічний стаж роботи 1 рік.
_________________________________________________________________
 
Матвійцова Людмила Олександрівна – викладач вищої категорії.
Матвійцова Людмила Олександрівна

Дата народження – 08.03.1958р. У 1980р. закінчила Чернівецький державний ордена Трудового Червоного прапора університет за спеціальністю „Романо-германські мови та література” (французька). Викладає дисципліну: «Французька мова». Педагогічний стаж роботи 18 років.

_________________________________________________________________
 
Мишкова Наталія Володимирівна – викладач ІІ категорії.
Дата народження – 04.04.1987р. У 2009р. Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Історія". Викладає дисципліну: "Людина і світ". Педагогічний стаж роботи 3 роки.
_________________________________________________________________
 
Мосійчук Микола Филимонович – викладач вищої категорії.
Мосійчук Микола Филимонович
Дата народження – 19.12.1938 р. У 1964 р. закінчив Львівський торгово-економічний інститут за спеціальністю “Товарознавство промисловими товарами”. Викладає дисципліну: «Історія споживчої кооперації». Педагогічний стаж роботи 10 років.
_________________________________________________________________
 
Сакович Олена Василівна – викладач вищої категорії.
Сакович Олена Василівна
Дата народження – 26.09.1978 р. У 2000 р. закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “Мова та література” (англійська, російська). Викладає дисципліну: «Англійська мова (за професійним спрямуванням)». Педагогічний стаж роботи 11 років.
_________________________________________________________________
 
Тищук Людмила Богданівна – викладач вищої категорії.
Тищук Людмила Богданівна
Дата народження – 28.05.1970 р. У 1993 р. закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю “Російська мова та література, англійська мова”. Викладає дисципліну: «Англійська мова (за професійним спрямуванням)». Педагогічний стаж роботи 14 років.
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури