11 грудня 2013р.
 
В коледжі було проведено театралізоване свято «Андріївські вечорниці». Святкову атмосферу створили студенти груп ТТ-31, ТТ-32 (класний керівник - Петрук Євгенія Василівна) та ТТ-22 (класний керівник - Кравець Ольга Юріївна). Всі присутні на святі мали змогу ближче ознайомитись з українськими традиціями.
 
З усіх – усюд линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ, про її гаї зелені, про тихі ріки та озера. Наша Україна славиться великими традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини повертається до традицій свого народу.
 
Узимку, коли завершувалися роботи частішали дівочі та парубочі гуляння. Це було 13 грудня і вважається днем пам`яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових – Андрія Первозданного. За церковними легендами святий проповідував християнство у Скіфії і дійшов аж до Києва, де на одному із пагорбів поставив хрест і сказав: «Чи бачите гори ці? Повірте мені, на них засяє благодать Божа!» Згодом там, де він установив хрест, було споруджено Андріївську церкву.
 
З давніх-давен у ніч на Андрія дівчата ворожили, оскільки вірили, що Андрієва ніч допоможе їм вгадати свою долю, дізнатися про судженого чи суджену. Звичайно, дівчат цікавило і те, який характер буде у майбутнього чоловіка, ким він буде, як його звати, а хлопці всіляко намагались пожартувати над дівчатами.
Ось так і наші студенти – актори цього свята шукали собі пару для майбутнього подружнього життя, супроводжуючи дійство веселими піснями, загадками, гуморесками та танцями.
  
 
  
 
  
 
Справжньою родзинкою заходу стала інсценізація уривку з комедії Михайла Старицького «За двома зайцями» - «Кайдашиха і Проня Прокопівна» у виконанні студенток Стех Іванни та Бондарук Марії, а також залицяння хлопців до дівчат, і перепалка двох кумів які втікали від своїх дружин на вечорниці в дійових особах Павла Телетьона і Михайла Літвіна
 
Звичайно яке ж свято Андрія без вареників , якими частували всіх присутніх в залі зі словами:
 

Любі гості, просимо сісти,
вареники будем їсти.
Вареники не погані,
вареники у сметані.
Ми їх з радістю ліпили,
сиром, маком начинили.
Ви смакуйте, добрі люди,
хай веселим свято буде.

 
А на завершення свята господиня пригостила всіх присутніх в залі смачнючою калитою і закликала цінувати традиції нашого краю.
 
 
 
 

Директор коледжу  С.І.Добридник
Відмінник освіти України

Майбутні студенти!
Навчання в Рівненському кооперативному економіко-правовому коледжі – це отримання міцних професійних знань, вивірений шлях до гідного вступу молодих людей в самостійне життя.
Знання та практичні навички, набуті в коледжі, допоможуть вам знайти своє місце в сучасних економічних умовах.
Прийдіть до нас і Ви переконаєтесь, що Рівненський кооперативний коледж – це навчальний заклад сучасного рівня, який впевнено дивиться в майбутнє.
Щиро запрошуємо на навчання до Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу!
Довіртесь нам і Ви не помилитесь у своєму виборі!

 
 

Адміністрація

До Вашої уваги в даному розділі розміщенна інформація про адміністрацію Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

 
________________________________________

Методичний кабінет

Методична робота в навчальному закладі завжди була і є фундаментом, на якому будується і через який вирішується головне його завдання – здійснення навчально-виховного процесу.

 
 
________________________________________

Відділення коледжу

 • Економічне відділення
 • Відділення комерційної діяльності та права
 • Технологічне відділення
 
________________________________________

Циклові комісії

 • Загальноосвітніх дисциплін
 • Математики, інформатики та комп'ютерної техніки
 • Суспільних дисциплін
 • Комерційної діяльності менеджменту та товарознавства
 • Обліково-економічних дисциплін
 • Виробництво харчової продукції
 • Юридичних дисциплін
 • Фізичної культури